Hotely, restaurace, kavárny, obchody a služby v centru Prahy

Ubytování

Alton Hotel Praha

Alton Hotel Praha
Alton Hotel Praha, Legerova 62, metro I.P. Pavlova, Václavské náměstí 500 m  

 Hotel Alton se nachází přímo v centru Prahy, vzdálen asi tři minuty od Václavského náměstí a Národního muzea. Několik kroků od budovy hotelu je stanice metra a tramvaje se spojením do všech částí města, ale i na jeho okraj.

    Hotel nabízí 28 kompletně vybavených a klimatizovaných pokojů. V hotelu je k dispozici bezplatné připojení k internetu rychlostí až 4 Mbps v každém pokoji a dále bezdrátová síť WiFi. Hotelovým hostům je k dispozici 7 garážových stání. Snídaně je podávána formou švédského stolu v krásném prostředí hotelové restaurace  denně  od 7:30 do 10:30 hodin.

www.altonhotel.cz

 

Rezervujte si ubytování zde

>>

Hotel Beránek Praha

Hotel Beránek Praha
Hotel Beránek Praha, Bělehradská 110, metro I.P. Pavlova, Václavské náměstí 700 m

 

   Hotel Beránek Praha se nachází v centru Prahy. Je vzdálen asi 500 metrů od Václavského náměstí. Několik kroků od budovy hotelu je stanice metra a tramvaje se spojením po celém městě.

    Beránek Hotel Praha  nabízí 80 pokojů vybavených vlastní koupelnou s fénem a WC, TV, SAT, telefonem, ledničkou a trezorem. Pokoje jsou klimatizovány. Jeden pokoj je přizpůsoben pro tělesně postižené. Snídaně je podávána formou bufetu.

    Hotelovým hostům je k dispozici 12 garážových stání přímo v hotelu a parkoviště pro 2 autobusy přímo před hotelem, které je pod dohledem kamerového systému.

www.hotelberanek.com

Rezervujte si ubytování zde

>>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Hotel Beránek Praha Alton Hotel Praha Remu development Snubní prsteny Zlatník a klenotník Aquapark Tatralandia Martin's Pub Praha - restaurace Zlaté řetízky - ruční výroba